Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3164 z /home/hosting/124_kazimierzjaworski.pl/pub/www/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /home/hosting/124_kazimierzjaworski.pl/pub/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

MARSZ "STOP LAICYZACJI" W PRZEMYŚLU

Komisja etyki poselskiej ukarała Janusza Palikota za wulgarną wypowiedź o JE Ks. Arcybiskupie Józefie Michaliku i innych kapłanach Kościoła.  Sygnał wysłany przez oficjalne władze państwowe jest taki sam, jak ten płynący z rzeszowskiego marszu „Stop Laicyzacji”.  W Polsce nie ma przyzwolenia dla kwestionowania prawa udziału Kościoła w życiu publicznym.

Należy mieć nadzieję, że podobne będzie świadectwo rządzących, jeżeli chodzi o działania legislacyjne w sprawach, które posiadają swój wymiar moralny. Również w tym zakresie koniecznym jest powiedzieć „Stop Laicyzacji”.

Aby zademonstrować nasze poglądy spotykamy się pod hasłem „Stop Laicyzacji” raz jeszcze -  tym razem na Przemyślu – w sobotę 12 maja 2011 r. Msza św. zostanie odprawiona w kościele oo. Salezjanów o godz. 11.00. Później przemaszerujemy ul. Grunwaldzką, przez Plac Konstytucji 3. Maja, mostem im. Orląt i ul. Jagiellońską do pomnika Jana Pawła II.