Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3164 z /home/hosting/124_kazimierzjaworski.pl/pub/www/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /home/hosting/124_kazimierzjaworski.pl/pub/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

USTAWY SPOŁECZNE, A NIE PARTYJNE

Dysponując biurem i możliwościami technicznymi, na prośbę organizacji katolickich podjąłem się koordynowania przygotowań do marszu „Stop Laicyzacji”. To dobrze, że nawiązana współpraca nie wyczerpała się na jednym przedsięwzięciu, lecz jest kontynuowana w sferze życia publicznego.

Podobnie jak w poprzednich kadencjach, także w tej starałem się aktywnie włączać w promowanie rozwiązań broniących konserwatywny punkt widzenia na sprawy moralne i inicjować takie działania. Przykładowo kilka dni temu złożyliśmy projekt ustawy o moratorium na mrożenie ludzkich embrionów, mający na celu ograniczenie tego barbarzyńskiego procederu.

Cieszy zapowiedź projektów ustaw pochodzących od środowisk połączonych w inicjatywie Stop Laicyzacji. Społeczne, a nie partyjne ich pochodzenie znacznie wzmacnia ich wymowę. Zarówno, gdyby były kierowane do sejmu jako inicjatywy obywatelskie, jak i w przypadku, gdyby mogły liczyć na poparcie parlamentarzystów, dla których ich społeczne zakotwiczenie zapewne będzie silnym bodźcem dla aktywności.