Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3164 z /home/hosting/124_kazimierzjaworski.pl/pub/www/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /home/hosting/124_kazimierzjaworski.pl/pub/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

BUSPASY - PYTANIE DO TADEUSZA FERENCA

We wczorajszej Gazecie Wyborczej w Rzeszowie mogliśmy przeczytać wypowiedź Jana Friedberga, analityka z firmy IMS, która przygotowała program transportowy dla Rzeszowa. Na pytanie, czy nie da się raczej dobudowywać dodatkowych pasów dla autobusów, a nie zabierać już istniejących, powiedział:

„Specjaliści z Jaspersa negatywnie ocenili takie pomysły. Bo dobudowa dodatkowego pasa ruchu to tak naprawdę ułatwienie dla ruchu samochodowego. A w tym programie nie chodzi o to, by wszystkim samochodom ułatwiać poruszanie się. Chodzi o ulepszenie komunikacji publicznej”.

Jest coś, czego w tym wszystkim nie rozumiem i chciałbym o to publicznie prezydenta Tadeusza Ferenca zapytać. Wymóg trwałości tego projektu jest pięć lat. Czy jeżeli w ciągu pięciu lat z jakichś innych środków unijnych albo ze środków miasta znalazłyby się środki, by dobudować te pasy dla autobusów, to nie będziemy mogli tego zrobić, bo to będzie ułatwiać życie kierowcom samochodów osobowych?